Dětský English Club

Milí rodiče,

Dovoluji si připomenout, že dnes je poslední pondělní hodina tohoto pololetí.

Od příštího týdne začínáme druhé pololetí, v průběhu měsíce února budeme tedy vybírat kurzovné (750 Kč).

 VE STŘEDU 1. 2. 2017 ANGLIČTINA NENÍ

Děkuji a těšíme se na vás

Za Klub 7 zdraví

Eliška Donátová, lektorka

 

Milí rodiče,

už třetím rokem pro vaše děti připravujeme program v anglickém Klubíku. A protože děti rostou, roste s nimi a mění se i klubíkový program. Letošní školní rok budeme mít tři skupinky pro děti různého věku. Předškoláci a prvňáci budou mít opět program založený na písničkách a hrách (například programy Maple leaf learning a Super simple learning), nebudou používat žádnou učebnici a nebudou psát, z pracovních listů si vytvoří vlastní sešit. Výuka je vhodná pro děti od čtyř let.

Ale protože i naši pokračující klubíkoví žáčci mají stále zájem chodit, přidali jsme skupinku pro větší děti, které už začnou objevovat angličtinu i z jiné stránky, začneme spolu číst a psát. Budeme k tomu používat program Jolly Phonics, léty prověřenou metodu čtení pomocí tzv. „phonics“, zvukových jednotek, ze kterých se angličtina skládá. Začneme po malých krůčcích a věřím, že společně si osvojíme pevné základy, které dětem usnadní start na této dobrodružné cestě. Děti budou používat pracovní sešit, ale program bude i nadále plný her a tvoření.

   předškoláci Klubík A    pondělí 16 – 16:45    PLNO
   prvňáci Klubík B    pondělí 17- 18    PLNO
   školáci Jolly Phonics    středa 16 – 17    PLNO

 

Co sebou na Klubík? Dobrou náladu, pohodlné oblečení, láhev s pitím (nejlépe vodou) –  pokud dítě potřebuje, při nepříznivém počasí přezůvky. Děti sedí u stolu nebo na polštářku na koberci, pastelky a jiné výtvarné potřeby i pracovní listy zajistíme my. Prosíme, aby děti během angličtiny pokud možno nesvačily a neměly v puse bonbony. Při zvláštních příležitostech si společně připravíme malou svačinku nebo jiné překvapení, pokud má vaše dítě potravinové alergie nebo jiná omezení, je nutné o tom informovat předem.

Klubík probíhá v naší klubovně v KD Máj v Pelhřimově, dostanete se k nám bočním vchodem od kadeřnictví.

Skupinku je možné otevřít při přihlášení 4-6 dětí;  platba za jedno pololetí (15 vyučovacích hodin) je 750 Kč. Pracovní sešit není v ceně kurzu (cena je 120 Kč).

Cílem výuky v Klubíku je především děti motivovat a nadchnout, aby je angličtina bavila. Děkujeme za vaši přízeň a trpělivost.

Eliška Donátová, lektorka Klubu 7