ANGLIČTINA

EW-podzim-2019

ENGLISH WEEKEND říjen 2019 (25. – 28. 10. 2019)

Zveme Vás na další z řady English Weekendů! Na tomto příměstském táboře se můžete těšit na sedm rodilých mluvčích z USA a místní (československý) tým, se kterými si užijete spoustu zábavy a k tomu si navíc procvičíte a zdokonalíte svou angličtinu. Místo konání je sídlo Malého muzea Bible, Starý Pelhřimov 45.

Akce je určena pro děti i dospělé (samostatně se mohou účastnit děti od 4. třídy, mladší pouze s dospělým účastníkem nebo starším sourozencem).

Účastníci se mohou těšit na lekce konverzační angličtiny*, volnočasové aktivity jako jsou hry, soutěže, osobní konverzace, atd. Součástí programu je také představení se jednotlivých členů amerického týmu.
*POZOR toto NENÍ škola… na English víkendu zažijete angličtinu ve skutečném životě – při zábavě, při jídle, ve volném čase i při lekcích konverzační/praktické angličtiny – s námi se nebudete nudit, ani Vás do toho nebudeme muset nutit :)

Všichni členové amerického i českého pořádajícího týmu jsou následovníky Ježíše Krista,
a v duchu křesťanských hodnot je pořádán i celý English Weekend.

Program: začínáme v pátek, 25. 10. (příchod mezi 16 a 17 hodinou) a končíme mezi 19:30 a 20:00. Pokračujeme v sobotu, neděli a pondělí, vždy od 9 do 16 hodin.

Cena: 650Kč/osoba (zahrnuje výuku, program, stravu, nezahrnuje nocleh – jedná se o příměstskou akci) POZOR můžete získat slevu 100Kč na English Weekend, pokud nám napíšete/zavoláte správnou odpověď na otázku „kolikrát se na letáku skrývá výraz English Weekend?“

Pro více informací a přihlášky volejte na 774 998 246 nebo pište na info@btscr.cz